Opinie
Co mówią o mnie podopieczni?
Z opieki treningowej korzysta mój syn. Niedługo minie rok, gdy zaczął ćwiczyć pod kątem trenera Damiana i efekty były szybko widoczne.Przede wszystkim syn uzyskał wsparcie i wskazówki jak ćwiczyć. Atmosfera zajęć genialna.Niech potwierdzeniem mentorskich umiejętności trenera będzie chociażby to, że udało mu się zachęcić mnie, 42 letnią mamę do ćwiczeń...a nigdy bym się wcześniej nie odważyła. Polecam
Jonska Malgosia
Trenuję z Damianem już pare lat i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to najlepszy trener, z jakim można pracować. Pomógł mi ze wszystkim od zera, ale też nauczył mnie zdrowych nawyków żywieniowych, które zmieniły moje podejście do codziennego życia. Ma ogromną wiedzę, i co najważniejsze cierpliwość.
Kornel Bełdycki
Damian motywuje tak, że nawet w najgorszy dzień człowiek nie ma wymówki. Jestem po wypadku, trudny przypadek, a jednak udało się zrobić postępy, i to z uśmiechem na twarzy. Facet ma dar łączenia fachowej wiedzy z energią, która stawia na nogi lepiej niż kawa o poranku. Kiedy inni już rozkładali ręce, on zamiast się poddać, znalazł sposób, żeby mnie postawić na nogi. I to dosłownie! Do tego robi to z takim luzem i poczuciem humoru, że człowiek zapomina, że jest na sali treningowej, a nie na stand-upie. Fachowiec, ale też świetny kompan do pracy nad sobą.
Polecam serdecznie
Karolina Pyziak-Kowalska
Polecam z całego serca, współpracujemy od kilku lat i z czystym sumieniem mogę polecić Damiana. W razie pytań czy wskazówek odnośnie ćwiczeń nie muszę czekać całego dnia tylko odpisuje od razu. Duża wiedza połączona z doświadczeniem praktycznym czynią Damiana jednym z najlepszych trenerów personalnych. Zawsze wesprze, zawsze pomoże i doradzi. Na efekty nie trzeba było czekać długo, a dzięki konsultacjom moje treningi oraz dieta to czysta przyjemność dzięki Damianowi!
Łukasz Wiśniewski
Trafiłem po ciężkim wypadku motocyklowym do Damiana. Mimo pesymistycznych diagnoz lekarzy co do powrotu do funkcjonalności kończyn Damian zaskoczył medyków i mnie. Wieloletnia współpraca pozwoliła mi wrócić do świata sprawnych i samodzielnych ludzi. Dajcie mu się wykazać a zrobi cuda!
Michal Kwiatkowski
Współpraca z Damianem to była najlepsza decyzja! Dzięki jego profesjonalizmowi, indywidualnie dobranemu planowi treningowemu, diecie oraz dobrze dobranej suplementacji udało mi się wypracować sylwetkę, o której od dawna marzyłam. Treningi są zawsze dopasowane do moich możliwości, ale jednocześnie motywują mnie do przekraczania własnych granic. Damian nie tylko świetnie zna się na treningach, żywieniu i suplementacji, ale też potrafi zarażać pozytywną energią i wspiera na każdym etapie. A dodatkowym plusem jest to, że oprócz zakwasów często boli mnie brzuch… ale ze śmiechu! :grin: Polecam każdemu, kto chce osiągnąć realne efekty i świetnie się przy tym bawić! :right_bicep::fire:
Monika Mamcarz
Ogromne propsy dla Damiana, dzięki jego planowi i podejściu zrobiłem najlepszy progres w sylwetce i wynikach, jaki miałem do tej pory :right_bicep::fire: Mega polecam współpracę!
Ernest Korecki
Trenuję z Damianem od kilku lat. Dzięki niemu, poprawiła się moja sylwetka i zwiększyła siła. Ma niesamowicie dużą wiedzę, umiejętności i cierpliwość.
Maksymilian Sielicki
Bardzo polecam, ogromna wiedza, mega poczucie humoru oraz bardzo dobrze dostosowany plan do trybu życia i celu, trener 24/7 a nie tylko jedną godzinę treningu
Karol
Mój trener Damian to człowiek, którego czasami szczerze nienawidzę… szczególnie w trakcie ostatniej serii hip thrustów :sweat_smile::skull: Ale właśnie za to go cenię – bo zawsze wyciąga ze mnie 110%! :right_bicep:
Daje taki wycisk, że chwilami mam ochotę uciec z siłowni, ale efekty nie pozwalają – forma rośnie, kondycja się poprawia, a motywacja jest na najwyższym poziomie :fire:
Polecam każdemu, kto nie boi się potu i zakwasów, a chce realnych rezultatów :rocket:
Anna Pawlarczyk
Dzięki Damianowi – jego wsparciu, zaangażowaniu i ogromnej wiedzy – w końcu zobaczyłam prawdziwą różnicę. Nie tylko osiągnęłam satysfakcjonujące efekty wizualne, ale przede wszystkim pozbyłam się uporczywego bólu kolan, który wcześniej towarzyszył mi niemal na każdym kroku. Damian to nie tylko świetny trener, ale też wspaniały człowiek. Nauczył mnie cierpliwości, systematyczności i tego, że praca nad sobą naprawdę przynosi efekty, trzeba tylko dać sobie czas i zaufać procesowi. Każdy trening z nim to połączenie profesjonalizmu, motywacji i ogromnej dawki pozytywnej energii.
Z całego serca polecam!! :fire::right_bicep::tone_medium:
Sandra Dankowska
Świetny trener z ogromną wiedzą i pozytywną energią! :right_bicep: Każdy trening to masa motywacji i uśmiechu. Potrafi idealnie dopasować ćwiczenia do możliwości, a przy tym ciągle motywuje do przekraczania własnych granic. Widać, że zależy mu na podopiecznych i robi to z pasją, nie dla samej pracy.
Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce poprawić formę i dobrze się przy tym bawić! :raised_hands:
Agata Rola
Plecy bolały - po treningach z Damianem nie bolą :)
Kolana po kontuzjach bolały- po treningach z Damianem mogę swobodnie dalej się sportowo udzielać :)
Syn za szybko urósł i wiecznie bolały go kolana - po treningach z Damianem absolutnie już na to nie ma prawa narzekać :)
Damian to po prostu profesjonalista z każdej strony z której by nie spojrzeć !!! Wiedza i merytoryka - 10 na 10 - nie do zagięcia w tym temacie. Umiejętności interpersonalne - 10 na 10 - pogadasz o wszystkim i o niczym a do tego z uśmiechem i w atmosferze takiej że chce ci się wykonywać każde nawet najtrudniejsze zadania :)
Podsumowując - gdyby nie on to na bank bym się za siebie nie wziął albo po miesiącu zrezygnował.